משרד עורכי דין שטובר טולדנו לוגו
לייעוץ משפטי חייגו:
077-231-4932

רשלנות רפואית

פעמים רבות אנו נחשפים למקרים בהם, למרות כל הידע והכלים העומדים לרשות הרפואה המתקדמת של ימינו, הטיפול הרפואי נעשה תוך התרשלות רפואית. טיפול לקוי זה עלול להסב נזק עבור המטופל, להחמיר את מצבו באופן משמעותי ולעתים אף להוביל למותו.

הליכים רפואיים בלתי מוצלחים אלו נובעים פעמים רבות מרשלנות רפואית וטיפול לוקה בחסר. ישנה חובה מוסרית לחקור אותם על מנת למנוע את הישנותם, כמו גם לגרום לאלו שהתרשלו במילוי תפקידם לקחת אחריות על כך ולהשיג עבור המטופלים פיצוי כספי על הנזק שנגרם להם.

תביעות רשלנות רפואית

תחום הרשלנות הרפואית הינו תחום רחב מאוד, המורכב מסעיפים ותת-סעיפים רבים ומפותלים. רוב מקרי הרשלנות הרפואית בארץ מתייחסים אל הריונות ולידות שהסתבכו או אל אי מסירת מידע שלם ומקיף בזמן אמת במהלך ההיריון לגבי העובר.

פנייה אל עו"ד מקצועי, מיומן ומנוסה, הבקיא בתחום הרשלנות הרפואית היא חשובה מאוד. עורך הדין מכיר את מרכיבי החוק, רזי ונפתולי ההליך המשפטי ובו זמנית רגיש, אכפתי וקשוב, המסוגל להכיל את סיפוריהם המורכבים והכאובים של לקוחותיו. פניה זו לעו"ד רשלנות רפואית מתבקשת ויכולה להקל ולסייע מאוד. מה גם, שלא כל הליך רפואי בלתי מוצלח מוגדר על פי חוק כרשלנות רפואית.

תביעות רשלנות רפואית, בניגוד למקובל לחשוב, הוכיחו כי הטיפול הרפואי משתפר בעקבותיהן. בעבר דובר על כך כי תביעות אלו מוגשות בקלות ורופאים הביעו חשש ממתן טיפול רפואי פן ייתבעו לתת עליו את הדין, אולם בפועל תביעות אלו העלו את איכותו של הטיפול הרפואי הניתן בארץ ואפשרו ללמוד מטעויות שנעשו.

עו"ד רשלנות רפואית

משרדם של עוה"ד שטובר וטולדנו – עורכי דין לרשלנות רפואית בירושלים – הינו בעל וותק וניסיון עשירים ומגוונים בתחום מקרי הרשלנות הרפואית, ליווי משפטי וייעוץ מקצועי בתיקי רשלנות רפואית ובהם:

רשלנות רפואית בהריון ו/או בלידה, אי אבחון מומים בעוברים וילודים, פגיעה בלתי הפיכה, אבחון לקוי או מאוחר למחלות וגידולים, טיפול רפואי או מניעת טיפול רפואי שהניב נכות, מוגבלות או כאב מתמשך, תרופות שגררו תופעות לוואי חמורות ונזק רפואי למשתמש. ועוד.

הניסיון שלנו – היתרון שלך

משרד עוה"ד לרשלנות רפואית שטובר וטולדנו עבד שנים רבות בתחום מצידו השני של המתרס. שטובר וטולדנו ייצגו חברות ביטוח, בתי חולים ורופאים פרטיים, ומכירים את הממסד הרפואי על בוריו. שנות עבודתם הרבות בתחום הקנו להם ידע וכלים לבחון מקרי רפואיים מורכבים, לייעץ ללקוחותיהם וללוות אותם לאורך כל הדרך במידה ואכן מדובר ברשלנות רפואית.

אנו עובדים במקביל עם אנשי המקצוע הטובים, האיכותיים והמנוסים ביותר שישנם בתחום. אנו מקפידים להתייעץ איתם תדירות לגבי כל מקרה המגיע לשולחננו, כדי להעניק ללקוחותינו את הסיוע המשפטי הטוב ביותר.

אנו יודעים כי אתם התובעים, מגיעים אלינו בעקבות מקרה רגיש וכאוב. על כן נשתדל להעניק לכם את הסיוע המשפטי הנחוץ לכם, באופן הרגיש והקשוב ביותר, תוך חתירה להשיג את הטוב ביותר עבורכם, מתוך תחושת אחריות כבדה על הכתפיים.

אם גם אתם או מישהו קרוב אליכם חווה מקרה של רשלנות רפואית וטיפול לוקה בחסר, אל תהססו. התקשרו עוד היום אל משרדנו, שטובר וטולדנו המתמחים ברשלנות רפואית בהריון ולידה ונשמח לסייע גם לכם.

לשיתוף לחצו
שאלות ותשובות
רשלנות רפואית מתייחסת לרשלנות או לטעויות שבוצעו על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות, כגון רופאים או אחיות, הגורמות לנזק, פציעה או מוות שלא כדין למטופל.
משרד עורכי דין המתמחה ברשלנות רפואית יכול לסייע במתן ייצוג והכוונה משפטית למשפחות שנפגעו מרשלנות רפואית במהלך ההריון והלידה. הם יכולים לעזור לקבוע אם הייתה רשלנות מצד הצוות הרפואי שעקב אחר ההריון וטיפל בלידה, לאסוף ראיות ולנקוט בצעדים משפטיים במידת הצורך.
הפיצויים במקרים של רשלנות רפואית עשויים לכלול הוצאות רפואיות, עלות טיפול שוטף, כאב וסבל, אובדן הכנסה, ובמקרים של מוות שלא כדין, הוצאות לוויה ואובדן זוגיות.
אתה יכול למצוא משרד עורכי דין המתמחה ברשלנות רפואית על ידי ביצוע מחקר מקוון, חיפוש המלצות ממקורות מהימנים, או לפנות אלינו בשטובר טולדנו משרד עורכי דין לרשלנות רפואית בירושלים.

מידע נוסף בנושא רשלנות רפואית

רשלנות רפואית בהרדמה - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות רפואית בהרדמה
רשלנות רפואית באבחון שבץ - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות רפואית באבחון שבץ
רשלנות באבחון שבץ מוחי - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות באבחון שבץ מוחי
רשלנות רפואית במעקב אחרי בדיקות - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות רפואית במעקב אחרי בדיקות
רשלנות באבחון התקף לב - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות באבחון התקף לב
טעות במתן תרופה - עו"ד שטובר וטולדנו
טעות במתן תרופה
מבחן הרופא הסביר - עו"ד שטובר וטולדנו - עו"ד שטובר וטולדנו
מבחן הרופא הסביר
איחור באבחון סרטן הערמונית - עו"ד שטובר וטולדנו
איחור באבחון סרטן הערמונית
איחור באבחון סרטן שד - עו"ד שטובר וטולדנו
איחור באבחון סרטן שד
עורך דין רשלנות רפואית בירושלים
עורך דין רשלנות רפואית בירושלים
על תביעות רשלנות רפואית - עו"ד שטובר וטולדנו
על תביעות רשלנות רפואית
רשלנות רפואית תינוקות - עו"ד שטובר וטולדנו
רשלנות רפואית תינוקות
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם עורך דין מטעם שטובר טולדנו, אשמח לקבל פרטים.