לייעוץ משפטי חייגו:
077-231-4932

אודות המשרד

משרד עורכי הדין שטובר & טולדנו הינו משרד בוטיק ובעל ניסיון רב בטיפול בתביעות נזקי גוף בדגש על תביעות רשלנות רפואית. המשרד מטפל בתיקים המורכבים ובעלי ההיקף הכספי הגדול ביותר. המשרד מטפל בתיקים בכל הארץ, והוא מנהל סניף באזור ירושלים, וסניף נוסף ממוקם במרכז.

השותפים במשרד שטובר & טולדנו שייצגו בעברם את חברות הביטוח מטעם המוסדות הרפואיים וקופות החולים, משתמשים בידע שצברו לשם השגת יתרון בניהול ההליכים המשפטיים וניהול מו"מ מול חברות הביטוח, וזאת לצד מתן ייצוג משפטי מקצועי ויסודי מהשורה הראשונה שמתבטא בפיצויים הכספיים הנדיבים ביותר שניתן להשיג.

עו"ד יוסי טולדנו

עו"ד יוסי טולדנו הינו מנהל פורום רשלנות רפואית ארצי באתר Lawguide והינו מומחה בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית. במהלך ניסיונו הוא ניהל את התיקים המורכבים ובעלי ההיקף הכספי הרב ביותר בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית, והוא משמש כבורר ומגשר בסכסוכים שונים.
עו"ד ייצג אף הוא בעברו את הממסד הרפואי, וניסיונו בעבר, כמו גם ניסיונו כיום בניהול תיקים אלו מקנים לו את הכלים למקסם את התוצאות עבור לקוחות המשרד, כאשר על שמו רשומים הלכות רבות ופסקי דין רבים בתחום זה.

עו"ד עידו שטובר

מתחילת דרכו המקצועית, התמקצע עו"ד שטובר בעיקר בתביעות מתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית, וניהל משך שנים רבות מטעם הממסד הרפואי וחברות הביטוח את התיקים בעלי ההיקף הכספי הגדול ביותר, והתיקים המורכבים ביותר שנוהלו כנגדם.
באופן טבעי עיקר התביעות נוהלו על ידי עורך דין שטובר בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון, כאשר מספר רב של תקדימים משפטיים נרשמו על שמו.

עו"ד עידו שטובר הקים יחד עם עו"ד יוסי טולדנו את משרד שטובר & טולדנו בירושלים שהינו משרד בוטיק לטיפול בתביעות אלו, כאשר ניסיונו הנרכש משמש את המשרד הנוכחי בהשגת התוצאות המיטביות לכל תיק והגדלת הפיצוי.

כיום, ניתן לראות כי המשרד טיפל ומטפל בתיקים בעלי ההיקף הכספי הגדול ביותר המנוהלים כיום בבתי המשפט באזור ירושלים והסביבה.

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם עורך דין מטעם שטובר טולדנו, אשמח לקבל פרטים.