לייעוץ משפטי חייגו:
077-231-4932
שטובר & טולדנו

משרד עורכי דין לרשלנות
רפואית ונזקי גוף

משרד עורכי הדין שטובר & טולדנו הוא משרד בוטיק, המציע שירות מקצועי לטיפול בתיקים מורכבים וגדולים של תביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף. עיקר ההתמחות שלנו בייצוג תובעים בתיקים בעלי היקף כספי גדול. 

המשרד, ששותפיו ייצגו בעברם את המוסדות הרפואיים, מציע טיפול מקצועי, נחוש ויסודי עד להשגת התוצאה המקסימלית עבור הלקוח, עם המון ידע נסיון ואמפתיה.

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

ההצלחות שלנו במספרים

12
שנות נסיון
9000000
פיצויים חולקו ללקוחותינו
% 87
אחוזי הצלחה

תחומי ההתמחות שלנו

משרדנו נאמן לשרת את לקוחותינו במומחיות ובחמלה, בתביעות בעלי היקף כספי גדול ובדגש על תביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף ותאונות. צוות עורכי הדין המיומן שלנו יסייע לכם להילחם על זכויותיכם ולעזור לכם לנווט בעניינים משפטיים, בין אם נפגעתם עקב רשלנות רפואית בזמן ההריון והלידה או נגרם לכם נזק גופני עקב תאונה. משרדנו יעניק לכם ייצוג משפטי בעל קשב רב, פיצויים מקסימליים וצדק. 

התמחות נוספת

מן התקשורת

תובעת מיליונים העובר מת בשל רשלנות
תובעת מיליונים: העובר מת בשל רשלנות
תביעה: הילדה נותחה בעינה והתעוורה
תביעה: הילדה נותחה בעינה והתעוורה
תביעה נגד שערי צדק: אישה לא תוכל יותר ללדת בגלל ניתוח שכשל
תביעה קופת החולים התרשלה העובר מת
תביעה: קופת חולים התרשלה, העובר מת
אודות המשרד

המשרד

הכרת המערכת הרפואית משני צידי המתרס וניהול הליכים משפטיים מורכבים משך שנים ארוכות בתיקים המורכבים ובעלי ההיקף הכספי הגדול ביותר במדינת ישראל, היוו את הבסיס המקצועי להקמת המשרד, שהינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הרשלנות הרפואית בארץ.

עיקר פועלו של המשרד כיום הוא לייצג את התובעים והנפגעים בתביעות רשלנות רפואית מורכבות בדגש על תביעות הקשורות להריון ולידה, רשלנות רפואית בטיפול בילדים ותינוקות, איחור באבחון וטיפול במחלות שונות ומצבים רפואיים שונים שגרמו למוות או לנזקים קשים לצמיתות. כמו כן המשרד מטפל בתביעות נפגעי תאונות ונזקי גוף בעלי היקף כספי גדול בלבד.

לצד שירות מקצועי ואמפתי מביאים עוה"ד שטובר וטולדנו, בעברם עורכי דין מייצגים של גופים רפואיים שונים, ניסיון רב והכרת המערכת מבפנים. אלה תורמים לניהול המשא ומתן מול חברות הביטוח שונות ולמתן ייצוג משפטי המושתת על גישה, ההופכת כל אבן במטרה להשיג את הפיצוי הגבוה ביותר ללקוח במסגרת תביעות בתחומים אלו.

החזון

השותפים במשרד רואים ערך רב בהגשת תביעה מבוססת עם סיכויים טובים להתקבל תוך זירוז ההליכים ובעיקר תוך עמידה נחושה מול גופים רבי עוצמה שמנהלים מולם את ההליכים המשפטיים והמו"מ מתוך מטרה להביא ללקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו .

צוות מומחים רפואיים מהמדרגה הראשונה, מומחיות, ידע, ניסיון ושירות אמפתי, לצד כישורי מו"מ הם אלו שמניעים את צוות המשרד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח .

תהליך תביעת רשלנות רפואית ונזקי גוף

תהליך הגשת תביעה לפיצוי בגין רשלנות רפואית יכול להיות מורכב ומאתגר, במיוחד כנגד מוסדות רפואיים גדולים וחברות ביטוח.
אנו מודעים היטב לקשיים הנלווים והמהמורות שבדרך בניהול תביעת רשלנות רפואית ותביעות נזקי גוף, ולכן החלטנו להסביר על תהליך התביעה.

1

ייעוץ ראשוני

פגישה עם עורך דין ממשרדנו, לבחינה ראשונית של המקרה וסיכויי ההצלחה בתביעה.

2

איסוף ראיות

צוות משרדנו יסייע לכם באיסוף מסמכים רפואיים, חוות דעת משפטיות מרופאים מומחים, ריכוז עדויות וכל ראיה רלוונטית אחרת הנחוצה להצלחת התיק שלכם.

3

הגשת כתב תביעה

ניסוח והגשת התביעה המשפטית לבית המשפט בתוספת חוות דעת של מומחים, או במקרים מסוימים למנגנון חוץ משפטי כגון הליך גישור ומו"מ עם הצד/דים הנתבע/ים.

5

פשרה או פיצויים

בהתאם לתיק נשאף לקבל את מירב הפיצויים הקבועים בחוק או להגיע לפשרה מוסכמת על ידי שני הצדדים.

4

ניהול ההליך המשפטי

ייצוג משפטי לאורך כל שלבי הדיונים והחקירות מול הנתבעים עד לקבלת פסק הדין.
6

הגשת ערעור

במידת הצורך, נפעל להגשת ערעור בשמכם לערכאה גבוהה יותר.
7

שכר הטרחה ועלות התביעה

גובה שכר טרחת עורך דין בהגשת תביעות רשלנות רפואית נגזר מאחוזים מסך הפיצויים. אם אין פיצוי אין תשלום. כאשר נפסק פיצוי במסגרת פסק דין ברוב המוחלט של המקרים בית המשפט מחייב את הנתבע לכסות את מרבית שכר טרחת עורך הדין וההוצאות שהוצאו לצורך ניהול ההליך, בנוסף לפיצוי הנפסק לטובת התובע.

1

ייעוץ ראשוני

פגישה עם עורך דין ממשרדנו, לבחינה ראשונית של המקרה וסיכויי ההצלחה בתביעה.

2

איסוף ראיות

צוות משרדנו יסייע לכם באיסוף מסמכים רפואיים, חוות דעת משפטיות מרופאים מומחים, ריכוז עדויות וכל ראיה רלוונטית אחרת הנחוצה להצלחת התיק שלכם.

3

הגשת כתב תביעה

ניסוח והגשת התביעה המשפטית לבית המשפט או במקרים מסוימים למנגנון חוץ משפטי כגון הליך גישור או בוררות.
4

ניהול ההליך המשפטי

ייצוג משפטי לאורך כל שלבי הדיונים והחקירות מול הנתבעים עד לקבלת פסק הדין.
5

הגשת ערר

במידת הצורך, נפעל להגשת ערעור בשמכם לערכאה גבוהה יותר.
6

פשרה או פיצויים

בהתאם לתיק נשאף לקבל את מירב הפיצויים הקבועים בחוק או להגיע לפשרה מוסכמת על ידי שני הצדדים.

7

שכר טרחה ועלות התביעה

גובה שכר טרחת עורך דין נזיקין בהגשת תביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף הוא 25% מסך הפיצויים. עם זאת, בית המשפט מחייב את הנתבע לכסות את שכר טרחת עורך דינו של התובע, בנוסף לפיצוי הנפסק לטובת התובע.

היתרונות בייצוג משפטי ומקצועי של שטובר – טולדנו,
בתביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף

גישה למומחים וסיוע באיסוף ראיות
בקיאות בחוק וניסיון רב בתביעות דומות
יכולת מיקוח ומשא ומתן מול חברות הביטוח
ניצול מיטבי של זכויות הניזוק
ליווי צמוד ותמיכה משפטית מלאה
שמירה קפדנית על זכויות התובע

מאמרים אחרונים

מתעניינים בתקדימים משפטיים בתחום נזקי גוף? רוצים לדעת עוד על מקרים שונים של רשלנות רפואית או פגיעות בשל תאונות ותביעות נזיקין? כאן תוכלו לקרוא תוכן רלוונטי בנושאים שמעניינים אתכם מניסיונם של מומחים בתחום דיני נזקי גוף ורשלנות רפואית.

מבחן הרופא הסביר
מבחן הרופא הסביר
איחור באבחון סרטן הערמונית
איחור באבחון סרטן השחלות
רשלנות רפואית באבחון סרטן הלבלב
רשלנות רפואית באבחון סרטן הלבלב
איחור אבחון גלאוקומה מולדת
איחור באבחון גלאוקומה מולדת

שאלות ותשובות

כל מה שחשוב לדעת: מגוון שאלות נפוצות בתחומי ההתמחות של משרד עורכי הדין שטובר וטולדנו לצד מענה מקצועי קצר ומדויק.

ניתוח והצגה מקצועיים של עובדות ונסיבות המקרה, השגת חוות דעת של מומחים רפואיים בתחום הספציפי ועדויות חותכות על ידי עדי התביעה – כל אלה יסייעו לעורך הדין המתמחה בתחום רשלנות רפואית להוכיח כי אכן נעשה עוול למטופל בעת התהליך הרפואי שעבר.

שכר טרחה של עו"ד רשלנות רפואית נקבע לפי גובה הפיצוי במידה והתובע זכאי לו והוא הושג בסוף התהליך. השיעור המקובל נע בין 20%-30% מגובה הפיצוי. נציין כי שיטה זו מגייסת את בעל המקצוע ואת הלקוח לעבודה מקסימלית במטרה להפיק את הפיצוי המירבי.

קיימות 2 אפשרויות לסיום מוצלח של הליכי תביעה: פסק דין מטעם בית המשפט או פשרה בין שני הצדדים שהושגה לאחר משא ומתן . עורך דין מנוסה יציג ללקוח את הסיכון והסיכוי המדויק לקבלת התביעה, וזאת לצורך קבלת החלטה מושכלת.

איסוף יסודי וניתוח המסמכים הרפואיים, בחירת קו הטיעון הראשוני ואיתור מומחים רפואיים, מתאימים הם תנאים מהותיים להגשת תביעה מבוססת ולהשגת תוצאה טובה. זו הסיבה שחשוב מאוד להיעזר כבר בשלב מוקדם בעו"ד שמתמחה בתחום הרשלנות הרפואית בעל ניסיון בניהול תיקים גדולים .  סיכויי ההצלחה של התביעה תלויים במידת המקצועיות של המשרד שניהל תיקים דומים, ניהול מו"מ עיקש ומקצועי, ובמידת הצורך חקירת מומחי ועדי ההגנה להפרכת הטענות שהעלו.

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם עורך דין מטעם שטובר טולדנו, אשמח לקבל פרטים.